Створення групи
Щоб створити групу зайдіть в пункт 'Сервіси - Групи' (Рис. 768).
Рис. 768
На сторінці, натисніть кнопку «Додати групу» (Рис. 769).
Рис. 769
На сторінці (Рис. 770) введіть назву групи, короткий опис групи, повний опис і можете додати логотип групи. Також Вам необхідно вказати рубрику. Дана група буде доступна тільки в тих рубриках, які ви вказали при подачі. Також Вам необхідно вказати регіон об'єкти з якого Ви будете додавати в групу. Регіон необхідно вказувати щоб інші користувачі могли шукати Вашу групу в списку груп. При необхідності Ви можете додати коментар до самої групи.
Рис. 770
Після того як Ви вказали всі необхідні параметри натисніть кнопку «Додати групу» (Рис. 771).
Рис. 771
Якщо Ви все зробили правильно група буде додана в список груп (Рис. 772).
Рис. 772
Додавання об'єктів в групу
- Вмк/Вимк - управління відображенням новини. При необхідності Ви можете в будь-який момент вмикати або вимикати Вашу новину/статтю.
Рис. 773
В редагуванні об'єкта перейдіть на вкладку 'В групах'. Тут Вам необхідно додатково вказати розташування відповідно до вимог групи. Ви можете вказати додатковий опис для об'єкта, який буде відображатися при перегляді об'єкта в групі. Вказати комісію партнеру, додати документи і вказати дні показу об'єкта (Рис. 774).
Рис. 774
Після цього Ви можете обрати в яку групу Ви хочете опублікувати об'єкт. Все що Вам необхідно просто вибрати галочками, в які групи Ви публікуєте об'єкт (Рис. 775). Звертаємо Вашу увагу, що одночасно Ви можете публікувати один і той же об'єкт в різних групах.
Рис. 775
Після того як Ви внесли всю необхідну інформацію, щоб підтвердити публікацію натисніть кнопку «Зберегти зміни» (Рис. 776).
Рис. 776
Перегляд об'єктів в групу
Щоб подивитися об'єкти групи зайдіть в потрібну Вам рубрику і перейдіть на вкладку «Групи» (Рис. 777).
На сторінці, оберіть потрібну Вам групу і натисніть на її назву (Рис. 778).
Рис. 778
Після цього у Вас відкривається список об'єктів, які зараз розміщені в групі (Рис. 779).
Рис. 779
Звертаємо увагу, що Ви можете проводити пошук по об'єктах, задавати різні параметри в фільтрі. У списку об'єктів відображається вся необхідна інформація по об'єкту, вказується додатково опис, можна додати коментар до об'єкту, а також при необхідності зайти в детальний перегляд об'єкта (Рис. 780). Структура загального списку об'єктів в групі і детального перегляду об'єктів у групах аналогічна структурі МЛС ЛігаПро.
Рис. 780
Як долучитись до певної групи користувачеві
Будь-який користувач може подати заявку на вступ в будь-яку групу в системі ЛігаПро (приймає запит на вступ адміністратор або той хто створив групи). Щоб вступити в групу перейдіть в пункт «Сервіси - Групи» (Рис. 781).
Рис. 781
На сторінці, перейдіть на вкладку «Всі групи» (Рис. 782).
Рис. 782
На сторінці, знайдіть потрібну групу і натисніть кнопку «Вступити в групу» (Рис. 783).
Рис. 783
Необхідно підтвердити вступ в групу (Рис. 784). Натисніть «ОК», щоб вступити в групу.
Рис. 784
Якщо Ви все зробили правильно в списку груп навпроти тієї групи в яку Ви подали заявку буде відображатися інформація, що Ви відправили заявку і що вона очікує схвалення адміністратора/модератора (Рис. 785).
Рис. 785
Також при бажанні Ви можете в будь-який момент скасувати заявку на вступ до групи (Рис. 786).
Рис. 786
Після того як адміністратор схвалить Вашу заявку Ви зможете додавати свої об'єкти в групу і переглядати список об'єктів групи.
Для Вашої зручності Ви можете скористатися фільтром вказавши, наприклад, рубрику або регіон, щоб швидко знайти потрібну групу в списку (Рис. 787)./p>
Рис. 787
Ухвалення заявок на вступ до групи.
Щоб прийняти заявку на вступ до групи, перейдіть в пункт «Сервіси -групи» і перейдіть на вкладку «Мої групи» (Рис. 788).
Рис. 788
У списку біля кожної групи Ви побачите загальну кількість користувачів в групі і кількість нових заявок (Рис. 789).
Рис. 789
Щоб зайти в список користувачів натисніть на іконку «синьої групи людей» (Рис. 790).
Рис. 790
На сторінці, Ви побачите список користувачів, які подали заявку на вступ до групи (Рис. 791).
Рис. 791
Якщо Ви хочете відхилити заявку на вступ користувача до групи натисніть кнопку «Відхилити заявку» (Рис. 792).
Рис. 792
Якщо Ви хочете схвалити вступ користувача до групи натисніть кнопку «Прийняти заявку» (Рис. 793). Система ще раз попросить підтвердити вступ до групи, натисніть кнопку «ОК» для підтвердження (Рис. 794).
Рис. 793
Рис. 794
Модерація користувачів групи. Призначення прав доступу.
Щоб змінити права доступу до групи перейдіть в пункт «Сервіси -групи» і перейдіть на вкладку «Мої групи» (Рис. 795).
Рис. 795
Щоб зайти в список користувачів натисніть на іконку «синьої групи людей» (Рис. 796).
Рис. 796
На сторінці, Ви побачите список користувачів, які знаходяться в групі (Рис. 797).
Рис. 797
Біля кожного користувача Ви відразу можете побачити його права (Рис. 798).
Рис. 798
Якщо Ви хочете змінити права користувача просто натисніть на лінк «Редагувати права» (Рис. 799).
Рис. 799
У Вас відкриється список прав (Рис. 800).
Рис. 800
Доступні такі права:
- Додавання об'єктів. Включаючи це право - Ви дозволяєте цьому користувачеві додавати об'єкти в групу;
- Модерація об'єктів. Включаючи це право - Ви дозволяєте цьому користувачу проводити модерацію опублікованих об'єктів. Користувач зможе зняти з публікації в групі будь-який об'єкт, також він має можливість додатково вказувати коментар та причину зняття об'єкта;
- Додавання користувачів. Включаючи це право - Ви дозволяєте цьому користувачеві приймати заявки користувачів на вступ до групи;
- Модерація користувачів Включаючи це право - Ви дозволяєте цьому користувачеві призначати права користувачам в групі в тому числі призначати інших модераторів груп.
Після того як Ви призначили необхідні права, просто натисніть на кнопку «Зберегти права»(Рис. 801). Звертаємо Вашу увагу, що будь-яке право Ви можете в будь-який момент як включити, так і відключити.
Рис. 801
Модерація об'єктів групи.
Для зручності роботи з групами і підтримки актуальності об'єктів при роботі з групами існує можливість модерації об'єктів які публікуються в групі. Якщо у Вас є права на модерацію об'єктів Ви можете зняти об'єкт з групи, Ви можете написати повідомлення ріелтору який опублікував об'єкт.
Щоб зняти об'єкт з публікації в групі або залишити коментар рієлтору який опублікував об'єкт перейдіть в групу і знайдіть потрібний об'єкт, після цього натисніть на іконку «зелене коло зі смужками» і відкрийте додаткове меню (Рис. 802).
Рис. 802
Після цього знайдіть іконку «Червоний прямокутник» і натисніть на неї (Рис. 803).
Рис. 803
У Вас відкриється форма модерації об'єкта (Рис. 804). Для Вашої зручності Ви бачите всю інформацію по об'єкту і можете написати коментар рієлтору який опублікував даний об'єкт.
Рис. 804
Якщо Ви хочете зняти об'єкт з публікації в групі необхідно поставити галочку напроти пункту «Зняти об'єкт з публікації в групі» (Рис. 805).
Рис. 805
Додавання коментарів до об'єкта, розміщеного в групі.
Будь-який користувач, який входить до групи може залишити коментар до об'єкта в групі. Для цього треба зайти в список об'єктів груп і знайдіть потрібний об'єкт. Знайдіть іконку коментаря і натисніть на неї (Рис. 806).
Рис. 806
У вікні, Ви можете написати коментар до об'єкта. Після цього просто натисніть кнопку «Додати коментар» (Рис. 807).
Рис. 807
Навчальне відео по розділу: тут